Bellman Visit

Vstávanie nebolo nikdy ľahké

Zobúdza Váš budík niekoho z Vašich susedov? Teraz môžete bezpečne vypnúť zvuk na svojom budíku a nemusíte sa trápiť, že zaspíte. Nový vibračno-zábleskový budík od spoločnosti Bellman&Symfon Vás zobudí vysokou intenzitou zábleskov, silnejšou vibráciou a diskrétnym zvukom z vibračného vankúša - skvelé je, keď potrebujete vstať na čas bez budenia ostatných. K dispozícii sú tri modely budíkov:  Classic  - cenovo dostupný; Pro - pre tých, čo chcú viac a Visit - pre tých, ktorí chcú byť pripojení k signalizačným zariadeniam.
 
Extra hlasitá zvuková signalizácia
Digitálny budík vydáva zvukový signál o viac ako 100 dB. Alarm postupne zvyšuje hlasitosť budenia, takže máte dosť času, aby ste ho vypli skôr, než ostatných zobudíte. Budík má inteligentný výstražný signál, ktorý mení frekvencie tak, že aj keď máte problémy počuť niektoré frekvencie, napríklad vysoké tóny, nebudú Vám chýbať.

Vstávajte s vibráciami
Súčasťou balenia digitálneho budíka je vibračný vankúšik. Stačí ho umiestniť pod vankúš a bude vás budiť so silnými vibráciami, keď sa spustí alarm. Vibračný vankúšik, ktorý je dodávaný s modelom Pro a Visit vydáva taktiež zvuk.
 
Vstávajte so zábleskami

Ak chcete vstávať už ráno, prebúdzajte sa zábleskami, alebo skvelá alternatíva je so zvukovým signálom budíka. Majú vysokú intenzitu LED zábleskov a to v modeloch Pro a Visit, rovnaký typ nájdete aj v modernom fotoaparáte alebo mobilnom telefóne. S tým rozdielom, že budík je vybavený štyrmi zábleskami, nie len jedným. To znamená, že je účinný aj počas dňa, alebo ak chcete spať s rozsvietenými svetlami.

 
Nájdite si cestu v tme

Všimli ste si, aké ťažké to môže byť nájsť cestu späť do postele, ak potrebujete vstávať v noci? Zvlášť, keď ste v miestnosti s rozsvietenými svetlami. Potom je jednoduché zapnúť svetla v spálni, ktoré môžu narušiť spánok vášho manžela alebo priateľa. Z toho dôvodu sme vytvorili modely Pro a Visit so špeciálnym nočným osvetlením. Funguje ako maják a jemné modré svetlo vás privedie sp仝 do postele, bez toho aby ste vyrušili živú dušu. To znamená, že už sa nemusíte zakopnúť v tme, ak túžite po polnočnom občerstvení.

Opakované budenie

Ak chcete, aby ste mali čo najdlhší krásny spánok, oceníte naozaj inteligentné opakované budenie. Od ostatných sa líši tým, že znižuje opakovanie budenia v intervale 9 až 2 minúty, o 2 minúty menej v kuse. To vám dá dostatok času zobudiť sa, ale aj dostatok času na výdatné raňajky bez zbytočného stresu. Vyskúšajte si to, vám aj vášmu žalúdku sa bude určite páčiť.
 
Spoľahlivý vo všetkých ohľadoch
Zaspali ste niekedy a zistili, že budík prestal pracovať kvôli výpadku prúdu? Teraz sa už nebudete musieť o to starať. V budíku sú výkonné záložné batérie, ktoré budú v každom výpadku prúdu napojené. Záložná batéria nielen udrží čas, ale udržuje výkon vibračného vankúša a zábleskových svetiel na plný výkon.
 
Visit - pre pokojný spánok
Digitálny budík Visit od spoločnosti Bellman&Symfon vám poskytne uvoľňujúci pokojný spánok bez obáv, že nezmeškáte žiadny dôležitý signál vo vašej domácnosti. Okrem ranného budenia so zvukom, svetlom a vibráciami vás tiež upozorní na dverový zvonček, zvonenie telefónu, alebo vaše dieťa potrebuje Vašu pozornosť, alebo upozorní Vás na dym z požiaru vo Vašom byte alebo v dome. Lacné poistenie, ktoré pomôže vám i vašej rodine lepšie spať.
 
 
Modely digitálnych budíkov:
 
Bellman Visit 868 ponúka vibračno-zábleskový budík v troch modeloch: Classic za rozumnú cenu,
Pro pre tých, ktorí chcú o niečo viac a Visit pre tých, ktoré chcú signalizovať dverový zvonček,
telefón, plač dieťaťa a alarm požiaru.
 
 
Funkcie                                                       Visit                       Pro                    Classic
 
LCD displej s podsvietením                     áno                        áno                      áno

 

Opakovanie alarmu                                    áno                        áno                      áno
100+dB frekvenčný alarm                          áno                        áno                      áno
Funkcia záložnej batérie                            áno                        áno                      áno
Batérie súčasťou balenia                          áno                        áno                       nie
Vibračný vankúš so zvukom                       áno                        áno                      nie
4x LED svetlá                                                áno                        áno                      nie
Nočné osvietenie                                        áno                         áno                      nie
Prepínač alarmu                                         áno                         áno                      nie
Telefónna prípojka                                      áno                        áno                       nie
Vstup pre ext. zariadenia                            áno                        áno                      nie
Zobrazenie indikátorov alarmu                 áno                         nie                       nie
Bellman Visit 868 (dverový zvonček,
plač dieťaťa, telefón, alarm požiaru)     

Kontakt

WIDEX - SLOVTON Slovakia s.r.o.

Revolučná 19
Bratislava
821 04


tel: 02/4329 4562
tel: 02/4342 5992

mobil: 0944/418 819