Signalizátory

Záblesková lampa Flash

Záblesková lampa upúta vašu pozornosť s bohatým a zreteľným blikaním a s rôznymi farebnými LED diódami. Prijímač je možné tiež pripojiť priamo k telefónnej linke. Ďalšia možnosť je pripojiť tiež vibračný vankúš do prijímača. Prijímač je dodávaný so stojanom. K dispozícii je tiež nástenný držiak ako príslušenstvo. Nová verzia 868 umožňuje rozlíšiť upozornenia až pre štyri vysielače rovnakého druhu. Napríklad môžete mať až štyri dverové vysielače a prijímač vám ukáže presne, ktoré dvere signalizujú zvonček.

Objednávacie číslo: BE1440      

 

Záblesková lampa v kocke

Nový prenosný prijímač v kocke je súčasťou systému Bellman Visit 868. Priťahuje pozornosť s bohatým a zreteľným blikaním a s rôznymi farebnými LED diódami. Možnosť pripojiť tiež vibračný vankúš do prijímača. Prijímač má vstavaný blesk v záložnej batérie, sieťový adaptér, rovnako ako externý spúšťací vstup. Prijímač umožňuje rozlíšiť upozornenia až pre štyri vysielače rovnakého druhu. Napríklad môžete mať až štyri dverové vysielače a prijímač vám ukáže presne, ktoré dvere signalizujú zvonček.

Objednávacie číslo: BE1540

 

Prenosný stolový prijímač

Prenosný prijímač prijíma signály z rôznych vysielačov Bellman Visit 868 a upozorňuje užívateľa pomocou rôznych zvukových a LED svetelných signálov. Prenosný prijímač má optimálne frekvencie zvuku a nastaviteľnú úroveň hlasitosti, od 0 dB až 90 dB. Prístroj je prenosný a možno preto ľahko prenášať na miesto, kde potrebujete, napríklad v záhrade alebo na balkóne. Nová verzia 868 umožňuje odlíšiť upozornenia až u štyroch vysielačov rovnakého druhu. Napríklad môžete mať až štyri dverové vysielače a prijímač vám ukáže presne, ktoré dvere signalizujú zvonček.

Objednávacie číslo: BE1033

 

C E N T R Á L N E  J E D N O T K Y

Vreckový vibrátor

Vreckový vibrátor prijíma signály z vysielačov Bellman Visit 868 a upozorňuje s rôznymi vibráciami a LED svetelnými signálmi pre rôzne alarmy. Pomocou vreckového vibrátora je možné sa pohybovať voľne vo vašej domácnosti alebo v záhrade. Vreckový vibrátor je dosť malý aj do vrecka, alebo je možné pripnúť k nohaviciam, ku košeli a pod. Prijímač umožňuje rozlíšiť upozornenia až pre štyri vysielače rovnakého druhu. Napríklad môžete mať až štyri dverové vysielače a prijímač vám ukáže presne, ktoré dvere signalizujú zvonček.

Objednávacie číslo: BE1470

 

Vibračný náramok

Najmenší vibračný náramok ako bežné náramkové hodinky. Prijímač vás upozorní vibráciami a jasnými svetelnými symbolmi (zvonček, telefón, plač dieťaťa a požiar). S vibračným náramkom je možné sa pohybovať voľne po domácnosti alebo v záhrade. Možnosť pripojenia vibračného vankúša. Počas nabíjania Vás bude upozorňovať vibráciami pomocou vibračného vankúša..

Objednávacie číslo: BE8101

 

 


Kontakt

WIDEX - SLOVTON Slovakia s.r.o.

WIDEX Bratislava
Račianska 77 / B
831 02 Bratislava

WIDEX Banská Bystrica
Kuzmányho 2
Banská Bystrica

WIDEX Košice
Južná trieda 8
040 01 Košice


WIDEX Bratislava
Zákaznícke linky: 02 /4488 1203
0902 / 604 047
Servisná linka: 0945 / 456 597
email : info.ba@widexsound.com

WIDEX Banská Bystrica
048 / 415 1054
0905 / 420 066
email : [email protected]

WIDEX Košice
055 / 625 33 52
0917 /895 062
email : [email protected]