Senzory

Senzor dverového zvončeka Lisa

Vysielač dokáže preniesť vyzváňanie domového zvončeka na všetky prijímače v okolí, ktoré sú na rovnakom prenosovom kanáli. Vysielač má akustické pripojenie, ktoré sníma zvonček pomocou externého mikrofónu umiestneného pri zdroji zvuku alebo galvanické (drôtové)  pripojenie, ktoré sníma zvonček pomocou kábla pripojeného priamo do zdroja zvuku.

Objednávacie číslo: A-2026-0

 

Senzor telefónu Lisa

Vysielač dokáže preniesť vyzváňanie telefónu na všetky prijímače v okolí, ktoré sú na rovnakom prenosovom kanáli. Vysielač má akustické pripojenie, ktoré sníma zvonenie telefónu pomocou externého mikrofónu umiestneného pri zdroji zvuku.

Objednávacie číslo: A-2024-0

 

Senzor plaču dieťaťa Lisa

Vysielač prijíma plač dieťaťa pomocou externého mikrofónu, ktorý je umiestnený v blízkosti dieťaťa a prenáša signál do ostatných prijímačov.

Objednávacie číslo: A-2028-0

 

Senzor alarmu Lisa

Vysielač podporuje signalizáciu alarmu. K vysielaču je možné zapojiť rôzne príslušenstva ako napr. čidlo na pretečenia vody do vane al. umývadla, detektor dymu, našlapnú podložku alebo kontakty na otvorenie okna. Všetky signály dokáže preniesť na všetky prijímače v okolí, ktoré sú na rovnakom prenosovom kanáli.

Objednávacie číslo: A-2027-0

 

Senzor dverového tlačidla

Bezdrôtový vysielač zvonenia domového zvončeka. Dlhým stlačením tlačidla aktivujete všetky prijímače v okolí, ktoré sú na rovnakom prenosovom kanáli.

 

Objednávacie číslo: A-2441-0

 

Senzor privolania osoy

Osobné tlačidlo môžete mať stále u seba alebo v blízkej vzdialenosti. Dlhým stlačením si privoláte pomoc osoby.

 

Objednavacie číslo:  A-2440-0