DOMINO PRO

Všeobecne informácie    

Hľadáte komunikačný systém s nekompromisnou kvalitou zvuku, kde počujete čistý zvuk aj v tých najnáročnejších prostrediach? Skúste Domino Pro. Je to azda najdokonalejší komunikačný  systém vôbec na trhu. Domino Pro je komunikačný systém, ktorý vám pomôže lepšie rozlíšiť reč v ťažko počuteľných prostrediach. S Dominom Pro sa môžete aktívne zapájať do diskusie. Stačí umiestniť na stôl vysielač blízko hovoriacích ľudí a pomocou indukčnej slučky alebo sluchadiel vám do uši dodá kvalitný čistý zvuk. Vyskúšajte si Domino Pro a ľahko zistíte aké je jednoduché komunikovať s vašimi priateľmi, s rodinou alebo tam, kde potrebujete počuť.

Domino Pro vám poskytne:

Úžasný zvuk. Domino Pro poskytuje to najlepšie digitálne spracovanie zvuku a širokopásmovú technológiu

Chytrý dizajn. Domino Pro je vybavený inteligentnými funkciami, ktoré vám pomôžu maximálne využiť každú situáciu na počúvanie.

Vysoko kvalitné. Domino Pro je navrhnutý švédskou spoločnosťou Bellman&Symfon a prichádza s dvojročnou celosvetovou zárukou.

Ako funguje DOMINO PRO

Systém sa skladá z dvoch zariadenií, vysielača a prijímača, ktoré sú vybavené dvomi mikrofónmi. Zvuky sú prijímané prostredníctvom vysielača alebo prijímača. Zariadenia ponúkajú kvalitné digitálne spracovanie zvukov cez šifrované bezdrôtové spojenie do prijímača. Prijímač zosilňuje zvuk, ktorý nasledne prenáša do slúchadiel, alebo do načúvacích prístrojov prostredníctvom indukčnej slučky.

V práci

Máte ťažkosti s dorozumievaním pri konverzácii na stretnutiach alebo seminároch? Keď ľudia rozprávajú spolu naraz, vo veľkých miestnostiach a je obtiažne rozlíšiť reč od hlučného prostredia? Domino Pro Vám pomôže zvýrazniť reč v ťažko počuteľných situáciách, keď umiestnite vysielač s mikrofónom blízko zdroja zvuku. Pre lepšie porozumenie usmerníte vysielač priamo na rečníka.

 

 

V škole

Máte pocit, že na prednáškach alebo v triede ťažšie rozumiete o čom rozpráva prednášajúci? Aj keď je prednášajúci na opačnej strane triedy alebo miestnosti, s Domino Pro budete počuť priamo jasne a zrozumiteľne. Ak chcete diskutovať s vedľa sediacim spolužiakom alebo kolegom, stačí prepnúť na prijímač a môžete bez akýchkoľvek problémov komunikovať o čom len chcete.
 
 
 
 
 
V reštaurácii
 
Reštaurácie, bary, kaviarne sú pomerne najfrekventovanejšie miesta pre ľudí a s hlasnou hudbou. Je naozaj veľmi nepríjemné, keď neviete o čom sa Vaši priatelia bavia smejú. Vyhnite sa týmto trápnym situáciam a s Domino Pro pomocou zoomu sa dokážete sústrediť na konverzáciu bez rušenia okolitého hluku.
 
 
 
 
 
 
V aute
 
V aute je kvalita počuteľnosti najťažším prostredím. S Domino Pro dokážete rozlíšiť hlas od hluku motora, vetra naozaj veľmi čisto. Stačí, ak vysielač nasmerujete na hovoriacého a vy môžete počas jazdy autom počúvať bez akýchkoľvek problémov. K vysielaču je možné pripojiť aj externý mikrofón.

 

 

 

 

Sledovanie TV

Zapojte vysielač Domino Pro do audio výstupu a užite si skvelý stereo zvuk. Už nikdy viac nebudete rušiť svojich susedov, ani Vašich rodinných príslušníkov hlasitým zvukom z TV. Ak budete chcieť konverzovať s vašim partnerom, môžete vzájomne prepínať medzi prijímačom a vysielačom z TV.

 

 

 

Chcem vybaviť túto pomôcku cez USPVaR. Ako na to?

Finančný príspevok na kúpu kompenzačnej pomôcky si môžete požiadať aj cez UPSVaR podľa Vášho miestneho bydliska. Nárok na finančný príspevok majú sluchovo postihnutí žiadatelia, ktorí sú držiteľmi preukazov ZŤP alebo ZŤP-S. Výška finančného príspevku od USPVaR je max. do 95% z ceny kompenzačnej pomôcky. Viac info získate na USPVaR.

 


Kontakt

WIDEX - SLOVTON Slovakia s.r.o.

WIDEX Bratislava
Račianska 77 / B
831 02 Bratislava

WIDEX Banská Bystrica
Kuzmányho 2
Banská Bystrica

WIDEX Košice
Južná trieda 8
040 01 Košice


WIDEX Bratislava
Zákaznícke linky: 02 /4488 1203
0902 / 604 047
Servisná linka: 0945 / 456 597
email : info.ba@widexsound.com

WIDEX Banská Bystrica
048 / 415 1054
0905 / 420 066
email : [email protected]

WIDEX Košice
055 / 625 33 52
0917 /895 062
email : [email protected]