Bellman Audio Maxi

Problémy so sluchom v niektorých situáciách?

Napríklad pri rodinnej večeri v reštaurácii v hlučnom prostredí, pri televízii alebo pri návšteve vašich priateľov? Audio Maxi Vám poskytne pohodlné počúvanie a čistý zvuk priamo v ušiach, nech ste kdekoľvek.

Nikdy neprehliadnite vetu

Maxi je osobný zosilňovač, ktorý Vám pomôže lepšie porozumieť reči v hlučnom prostredí. Maxi pracuje perfektne aj za pomoci Vašich načúvacích prístrojov, ale vynikajúce riešenie aj pre tých ľudí, ktorý občasne trpia s nedoslýchavosťou.

Ako funguje Maxiz

S Audio Maxi môžete počúvať ako vám len vyhovuje bez toho, aby museli na Vás zvyšovať hlas. Jednoducho umiestnite Maxi v kruhu vašich najbližších a neunikne vám nič. Maxi účinne pri prejave odstráňuje rušivý šum v pozadí. K dispozícii sú príslušenstvá pre Maxi ako náhlavné slúchadlá, vnútroušné slúchadlá alebo indukčná slučka, pri ktorom musíte mať načúvací prístroj.

Audio Maxi - rekapitulácia

 • Jednoduché používanie - Maxi má ergonomický dizajn s veľkými tlačidlami a špeciálnych mäkkých priľnavých materiálov
 • Skvelý zvuk - pomocou digitálneho spracovania zvuku poskytuje ostrý a čistý zvuk za všetkých okolností
 • Flexibilný - Maxi je skvelá voľba pri počúvaní hudby alebo televízie a zároveň rodina sa už nemusí sťažovať na zvýšený zvuk z TV.

Nestraťte opäť svoj sluch

Maxi je perfektná voľba pre tých ľudí, ktorí hľadajú riešenie a ponúkne im čistý zvuk bez rušivých šumov v pozadí. Prečítajte si kde a ako používať Audio Maxi doma, v kine, s priateľmi alebo pri TV.

Doma

Bez starosti si nastavte hlasitosť tak ako potrebujete a už viac nebudete rušiť svoju rodinu. Maxi odstráňuje rušivé šumy v pozadí a výsledkom je čistá reč bez pozadia hluku. K nemu si môžete doplniť príslušenstvá ako náhlavné slúchadlá, vnútroušné slúchadlá alebo indukčná slučka, pri ktorom musíte mať načúvací prístroj.

 

Rodinné príležitosti

Rodinné oslavy sú častým problémom v hlučnom prostredí. Je nepríjemné neustále sa pýtať ľudí, čo bolo už raz povedané. Maxi Vám pomôže počas diskusie blokovať hluk na pozadí a tak zamerať sa na hovorenú reč. Radi chodíte na kultúrne podujatia? Využite skvelú príležitosť a používajte indukčnú cievku tam, kde sú kultúrne podujatia vybavené systémami indukčnej slučky. Alebo použite slúchadlá.

Sledovanie TV

So zhoršeným sluchom počas sledovania televízie musíte pridávať hlasitosť na maximum, lenže nepríjemné to môže byť pre Vašich rodinných príslušníkov alebo susedov. Používajte Maxi a s ním bude počuť oveľa lepšie bez toho, aby ste na TV zvyšovali maximálnu hlasitosť. Pomocou káblov môžete Maxi zapojiť do TV a tak počúvať zvuk v stereo kvalite.

V aute

V aute je kvalita počuteľnosti najťažším prostredím. Skúste Maxi zavesiť okolo krku a počas cesty môžete komunikovať so spoločníkom.  Pre lepšiu zrozumiteľnosť môžete do Maxi zapojiť externý mikrofón, ktorý pripnete spoločníkovi na odev pomocou štipca. 

 

Kde môžem Mino zapojiť?

 • televízor
 • stereo systém
 • rádio
 • MP3 prehrávač
 • počítač
 • indukčná cievka

Ako môžem Mino počúvať?

 • cez načúvací prístroj
 • cez slúchadlá
 • cez indukčnú slučku

 

Chcem vybaviť túto pomôcku cez USPVaR. Ako na to?

Finančný príspevok na kúpu kompenzačnej pomôcky si môžete požiadať aj cez UPSVaR podľa Vášho miestneho bydliska. Nárok na finančný príspevok majú sluchovo postihnutí žiadatelia, ktorí sú držiteľmi preukazov ZŤP alebo ZŤP-S. Výška finančného príspevku od USPVaR je max. do 95% z ceny kompenzačnej pomôcky. Viac info získate na USPVaR.


Kontakt

WIDEX - SLOVTON Slovakia s.r.o.

Revolučná 19
Bratislava
821 04


tel: 02/4329 4562
tel: 02/4342 5992

mobil: 0944/418 819