Bellman Audio Mino

Hľadáte nejaké riešenie pre Váš problém so sluchom?  Už nemusíte viac hľadať. Predstavujeme Vám náš najvýkonnejší osobný zosilňovač Audio Mino. S Mino budete počuť slová jasnejšie a zrozumiteľnejšie.

Pekný vzhľad, skvelý zvuk

Mino je digitálny osobný zosilňovač, ktorý Vám pomôže lepšie počuť v bežných situáciách. V rušných prostrediach dokážete počuť čisto a zrozumiteľne. 

Jednoduché počúvanie

Používanie zariadenia Audio Mino je intuitívne. Jednoducho ho položte na stôl alebo zaveste si to na krk a reč bude zrozumiteľne jasná a hlasne - a to aj v hlučnom prostredí. Môžete používať         náhlavné slúchadlá        , vnútroušné slúchadlá,   MicrosetTM   alebo také aké vám najlepšie vyhovujú. Alebo ak nosíte načúvací prístroj môžete použiť  indukčnú slučku .

Audio Mino - rekapitulácia

 • Super diskrétny - Mino je tak malé ako mobilný telefón, jednoducho ho dáte do vrecka.
 • Skvelý zvuk - Mino využíva plne digitálnu HD Audio technológiu, ktorý poskytuje čistý a ostrý zvuk.
 • Flexibilný - Mino je vybavený mnohými intuitívnymi funkciami, ktoré Vám pomôžu prekonať aj tie najťažšie počuteľné situácie.

Silný a flexibilný 

Mino Vám pomôže lepšie počuť v mnohých ťažko počuteľných situáciách. Tu sa dozviete, kde najviac môžete využívať Mino buď doma, s priateľmi, v aute, pri TV alebo vo verejných priestoroch.

Doma

  Počúvajte tak hlasno ako potrebujete, aby ostatní nemuseli zvyšovať hlas. Zaveste si na krk alebo položte na stôl alebo nasmerujte na toho, koho chcete počuť. Mino účinne vyhľadáva reč a odstráňuje rušivé zvuky z pozadia. Výsledkom je čistý krištálový zvuk bez hluku. Ponúkame celý rád doplnkov pre Mino. Bez načúvacieho prístroja môžete používať rôzne druhy slúchadiel, MicrosetTM

S priateľmi

Väčšina barov, kaviarni a reštaurácií sú všeobnecne pomerne na frekventovaných miestách, s hlasitou hudbou a mnoho ľudí hovoriacich v rovnakom čase. Ak ste nedoslýchavý/á, je pochopiteľné, že nerozmiete o čom sa rozprávajú alebo smejú. Vtedy stačí zmeniť smer mikrofónnu a hluk v pozadí sa dramaticky zníži, takže sa môžete sústrediť na konverzáciu.

V kine

Vyhýbate sa kín, koncertov a iných podobných podujatí? Mnoho verejných priestorov ako sú kiná, divadlá alebo koncertné sály môžu byť vybavené indukčnými cievkami. Zvuk z reproduktorov v týchto miestach je prevedený do elektromagnetického poľa, ktoré Mino pomocou zabudovanej indukčnej cievky dokáže prijať zvuk. Pomocou symbolu T (indukčná cievka) prinesie dokonalý zvuk a je zariadenie je možné kdekoľvek umiestniť, či už do vrecka, alebo na krk pomocou šnúrky.

V obchode

        Keď sa chystáte na nákupy do mesta, je veľmi dôležité aby ste mali obe ruky voľné a tak si Mino môžete dať do vrecka. Microset TM je unikátny doplnok špeciálne vyvinutý pre tieto situácie. Mikrofón je možné pripnúť na odev a s diskrétnym slúchadlom bez zábran môžete komunikovať s predávačom aj v tom hlučnom prostredí.

 

Sledovanie TV

Ak máte problém so sluchom, je ľahké pridať maximálnu hlasitosť na TV, čo ostatní členovia rodiny iste neocenia. Vďaka Mino nie je dôvod pridať hlasitosť na TV. Pomocou kábla pripojíte Mino k televízoru a môžete si vychutnať skvelý zvuk v TV a zároveň sa venujete aj svojej rodine. 

 

S načúvacím prístrojom

Ak Vám nestačí načúvací prístroj, môžete k nemu použiť Mino pomocou indukčnej slučky. Mino zosilňuje zvuk a správa sa ako diaľkový ovládač, môžete ho použiť na nastavenie hlasitosti a výšok, rovnako v prípade použitia slúchadiel. Tiež môžete zapojiť Mino do TV pomocou kábla a zvuk počujete priamo v načúvacom prístroji. 

 

Kde môžem Mino zapojiť?

 • televízor
 • stereo systém
 • rádio
 • MP3 prehrávač
 • počítač
 • indukčná cievka

Ako môžem Mino počúvať?

 • cez slúchadlá
 • cez indukčnú slučku
 • cez MicroSetTM (diskrétne slúchadlo s mikrofónom)

Vychutnajte si hudbu a televíziu

Zapojte Mino do TV a vychutnajte si zvuk v stereo kvalite a zároveň sa môžete venovať svojej rodine. Alebo počúvajte svoje obľúbené skladby cez HiFi vežu alebo cez MP3 prehrávač a nalaďte si hlasitosť tak ako to potrebujete. Ak stlačíte tlačidlo Mic, môžete konverzovať s okolím bez toho, aby ste museli dávať dole slúchadlá (alebo iné príslušenstvá).

Zoberte so sebou Mino do kina alebo divadla

Mino je vybavený prvotriednou indukčnou cievkou. Cievka zachystí zvuk v priestore, ktoré sú vybavené systémami indukčnej slučky ako sú kiná, divadlá, kostoly alebo koncertné sály. Všimnite si označenia ucha s T - cievkou a bez starostí môžete používať Mino.

Chcem vybaviť túto pomôcku cez USPVaR. Ako na to?

Finančný príspevok na kúpu kompenzačnej pomôcky si môžete požiadať aj cez UPSVaR podľa Vášho miestneho bydliska. Nárok na finančný príspevok majú sluchovo postihnutí žiadatelia, ktorí sú držiteľmi preukazov ZŤP alebo ZŤP-S. Výška finančného príspevku od USPVaR je max. do 95% z ceny kompenzačnej pomôcky. Viac info získate na USPVaR.


Kontakt

WIDEX - SLOVTON Slovakia s.r.o.

Revolučná 19
Bratislava
821 04


tel: 02/4329 4562
tel: 02/4342 5992

mobil: 0944/418 819