TV Systémy

 Zvyšujete hlasitosť televízie? Nerozumiete o čom práve hovoria v TV? Unikajú Vám dôležité informácie?

Potom máme pre Vás jednoduché riešenie -  TV systémy! Ponúkame Vám bezdrôtové TV systémy, pri ktorých si zvolíte úroveň hlasitosti podľa vlastných potrieb. Budete počuť Váš obľúbený program bez ťažkostí a v požadovanej kvalite. Okrem toho, môžete využívať aj integrovaný mikrofón pre kvalitný posluch s Vašim okolím.

Ponúkame systémy s rádiovým prenosom:

  • systémy s rádiovým prenosom - Introson 2.4. - dosah až 80m, bez nutnosti priamej viditeľnosti. Možnosť voľného pohybu po byte.

V každej kategórii si môžete zvoliť jedno z dvoch prevedení:

  • "plné" - silikonové koncovky slúchadiel Vám doprajú komfortné počúvanie TV bez rušenia okolitých zvukov. K tomuto modelu nemusíte mať načúvací prístroj.
  • "indukčné" - zosilovač s indukčnou slučkou. K tomuto modelu musíte mať načúvací prístroj prepnutý program na pozíciu T alebo MT.

Funkcie a inštalácia

Vysoko spoľahlivý príjem a excelentná kvalita zvuku sú charakteristické znaky TV systému od spoločnosti Humantechnik. Prijímač (slúchadlá) je veľmi ľahký a jeho použitie je veľmi príjemné. Bezdrôtový prenos vás neobmedzuje v pohybe.

TV systémy veľmi jednoducho nainštalujete a ešte jednoduchšie používate:

• sieťový adapter (súčasť balenia) sa dodáva k vysielaču potrebné k zapojeniu do elektrickej siete.

• Pripojte Vaše rádio, Hifi systém alebo TV k vysielaču pomocou audio káblov.

• Vysielač pracuje zároveň aj ako nabíjačka batérii pre prijímač (slúchadlá). Vždy keď systém nepoužívate, tak môžete odložiť prijímač (slúchadlá) do nabíjacej stanice vysielača pre dobitie batérii (viac podrobností nájdete v návode). Systém sa vypína automaticky, pre opätovné počúvanie stačí vybrať z nabíjacej stanice.  Každá sada obsahuje dve nabíjacie batérie (náhradné batérie je možné objednať samostantne). Jednu batériu používate v príjímači (v slúchadlách) a duhú môžete dobíjať v nabíjacej stanici vysielača.

• Môžete prepínať medzi mono a stereo zvukom (prepínač nájdete na vysielači).

• Môžete si taktiež regulovať hlasitosť na prijímači (slúchadlá) podľa vlastných potrieb, prípadne doladiť preferenciu pravého/ľavého ucha.

• Môžete si prepnúť na integrovaný mikrofón a tak komunikovať s Vašimi blízkymi.


Kontakt

WIDEX - SLOVTON Slovakia s.r.o.

Revolučná 19
Bratislava
821 04


tel: 02/4329 4562
tel: 02/4342 5992

mobil: 0944/418 819