WIDEX CLEAR

Prirodzený zvuk

Chcete počuť prirodzený zvuk? S našimi novými bezdrôtovými načúvacími prístrojmi rady CLEAR môžete počuť tak prirodzene, ako je to len možné.

Načúvacie prístroje CLEAR môžu medzi sebou komunikovať bezdrôtovo - rovnako ako naše uši. To znamená, že všetky funkcie vo vašich načúvacích prístrojoch sú upravované okamžite, v závislosti od počuteľného prostredia. Takže aj keď prejdete z prostredia tichých zvukov do prostredia hlučného, môžete počuť čisto.

CLEAR tiež rieši problém počúvania z rôznych smerov. Widex CLEAR je jediný načúvací prístroj, ktorý vám umožňuje sústrediť sa na zvuk vo vybraných smeroch bez otáčania hlavy – to je napríklad perfektné, pokiaľ šoférujete.

A v kombinácii s unikátnou radou našich bezdrôtových príslušenstiev DEX sú niektoré z mnohých obťažných posluchových situácií, ako je sledovanie televízie, počúvanie hudby alebo používanie mobilného telefónu, najľahšie. Tieto zariadenia DEX sú kompatibilné so všetkými modelmi rady CLEAR.

Modely a štýly načúvacích prístrojov rady CLEAR sú určené pre všetky typy poruchy sluchu, vo všetkých cenových kategóriach.


Rada CLEAR:

 

CLEAR220

Rada CLEAR220 vám ponúka bezdrôtové načúvacie prístroje za prijateľnú cenu.

Môžete sa vrátiť do sveta prirodzených zvukov bez ohľadu na to, v akom prostredí ste.

Jednoduchšie, ako je počúvanie reči, je i počúvanie vysokofrekvenčných zvukov, ako je spev vtákov alebo hudba – pretože CLEAR220 presúva tieto inak nepočuteľné zvuky nižšie, kde ich budete dobre počuť.

 

CLEAR330

Načúvacie prístroje vyššej kategórie rady CLEAR330 vám prinášajú čistý zvuk vysokej kvality.

Nežiadúce zvuky sú spracované tak, aby bola zaistená zrozumiteľnosť a komfort zvuku, zatiaľ čo krátke a náhle zvuky sú zmäkčené.

A vďaka tomu, že načúvacie prístroje CLEAR330 môžu medzi sebou komunikovať, je spätná väzba na oboch ušiach potlačovaná veľmi rýchlo.

 

CLEAR440

Špičková rada CLEAR440 prichádza s neuveriteľne širokou škálou funkcií, ich cieľom je poskytnúť užívateľom prirodzený zvukový zážitok. Prichádza tiež s programom Zen, revolučným hudobným a relaxačným programom, ktorý produkuje náhodné harmonické stereo melódie, ktoré vám pomôžu relaxovať a zvládať tinnitus.

S pomocou funkcie FreeFocus sa môžete zamerať na zvuk z vybraných smerov – spredu, zozadu, zľava a sprava – aby ste nemuseliť otáčať hlavou.

 

CLEAR - VÝHODY PRE VÁS

Čistý a prirodzený zvuk

Vďaka revolučnej bezdrôtovej technológii CLEAR môžu Vaše načúvacie prístroje medzi sebou okamžite a bez meškania komunikovať. To Vám prinesie čistý a detailný zvuk, ktorý je tak prirodzený ako je to len možné  i v hlučnom prostredí.

 

Vyhľadávanie a zaostrovanie na zvuky zo všetkých smerov

Často môže byť problém určiť, z ktorého smeru zvuky prichádzajú. CLEAR Vám skutočne pomôže pri hľadaní smeru zvuku. To je perfektné, pokiaľ napríklad sedíte na večeri a chcete sa zamerať na konverzáciu s jednou konkrétnou osobou.

 

Čistá reč

CLEAR Vám pomáha rozlišovať medzi hlukom a rečou. Na večierku Vám CLEAR napríklad uľahčí sústrediť sa na určitú osobu hovoriacu na pozadí hluku.

 

Partner monitor

Bezdrôtová technológia CLEAR zaisťuje, že vaše načúvacie prístroje medzi sebou neustále komunikujú. Pokiaľ dôjde z nejakého dôvodu k strate spojenia, ste na to bezprostredne upozornení pípnutím a LED diódou.

 

Vychutnajte si hudbu alebo TV 

Kombináciou načúvacích prístrojov CLEAR s našími pomocnými posluchovými prostriedkami (napr. ovládače DEX) si môžete vychutnať sledovanie TV (bez akejkoľvek ozveny), počúvanie hudby alebo používanie mobilu - to všetko úplne bezdrôtovo.

 

Potláčanie hluku vetra

Rušenie hlukom vetra je spoločným problémom pre všetkých užívateľov načúvacích prístrojov. Model CLEAR FUSION je vybavený novou a lepšou krytkou mikrofónu, ktorá výrazne znižuje aerodynamický hluk vetra.

 

Telefónne hovory v oboch ušiach

CLEAR440, CLEAR330 FUSION a modely 9 majú novú funkciu nazvanú Phone+, ktorá prenáša telefónne signály z jedného prístroja do druhého bez meškania. To znamená, že môžete počuť mobilné a pevné telefónné hovory v oboch načúvacích prístrojoch súčasne.

 

Widex - DEX

Vďaka bezdrôtovej technológií WidexLink je využitie doplnkových zariadení pre ešte väčší komfort pri počúvaní TV a rádia alebo telefonovaní naozaj celkom jednoduchý. Už nemusíte tieto pomôcky prepájať káblami. Zvuk je automaticky a bezrôtovo prenášaný do oboch načúvacích prístrojov.

Zaujalo Vás to? Kontaktujte nás, radi Vám tieto pomôcky predvedieme.


Kontakt

WIDEX - SLOVTON Slovakia s.r.o.

Revolučná 19
Bratislava
821 04tel: 02/4329 4562
tel: 02/4342 5992

mobil: 0944/418 819
sms: 0911/336 766