CLEAR220 Fusion

Príroda nám dala dve uši, ktoré navzájom spolupracujú.

A rovnako ako naše uši, spolupracujú navzájom i naše nové načúvacie prístroje WIDEX CLEAR220 Fusion. Okamžite a neustále.

Tým, že pracujú bezdrôtovo, zjednodušia Vám načúvacie prístroje CLEAR220 Fusion - s ich špeciálne navrhnutým príslušenstvom - dosadenie optimálneho počutia v ťažko počuteľných situáciách ako je napríklad počúvanie televízie, hudby alebo používanie mobilného telefónu. A to všetko v najvyššej zvukovej kvalite.

CLEAR220 Fusion môže byť nakonfigurovaný presne podľa Vašich požiadaviek a môžete si vybrať model, ktorý bude vhodný pre Vaše potreby. Takže vždy budete počuť tak prirodzene, ako je len možné vo všetkých situáciách.

Výhody načúvacích prístrojov WIDEX CLEAR™

V prístrojoch CLEAR používa Widex novú bezdrôtovú technológiu, aby bolo možné čo najviac využiť ich najmodernejšie funkcie.

Riešenie v ťažko počuteľných situáciách

Počúvanie s načúvacími prístrojmi v ťažko počuteľných situáciách je vždy určitou výzvou. prístroje CLEAR riešia tieto výzvy takto:

  • Prirodzený a čistý zvuk do všetkých detailov. CLEAR so svojím novým systémom kompresie zaisťuje, že viaceré zmeny medzi zvukmi jemnými a hlasitými sú vnímané ako plynulé a komfortné.
  • Lepšia zrozumiteľnosť reči v hlučných prostrediach. Medziušný (IE) zvýrazňovač reči Vám pomôže lepšie určiť čo je reč a čo je hluk alebo šum. Reč je čistá ako má byť.
  • Zaostrené na zvuky zo všetkých smerov. Digitálny model boltca (digital pinna) v prístrojoch CLEAR Vám pomôže určiť smer, odkiaľ zvuk prichádza. Tento systém sa chová ako viditeľná časť ucha – boltec, ktorý pomáha vyberať zvuky podobne ako lievik.

Buďte štýloví!

Viac informácií o užívateľských výhodách, modeloch, farbách, diaľkových ovládačoch a ďalších príslušenstvách načúvacích prístrojoch WIDEX CLEAR™220 Fusion získate na [email protected].


Kontakt

WIDEX - SLOVTON Slovakia s.r.o.

Revolučná 19
Bratislava
821 04tel: 02/4329 4562
tel: 02/4342 5992

mobil: 0944/418 819
sms: 0911/336 766