MENU - Voľba je na Vás

 
 
Keď máte poruchu sluchu, nie je vždy jednoduché nájsť taký načúvací prístroj, ktorý je šitý na mieru práve Vám - a Vášmu rozpočtu.
 
Skvelý zvuk už pri výbere základného načúvacieho prístroja
S načúvacími prístrojmi rady MENU do firmy Widex si môžete vybrať presne tie funkcie, ktoré potrebujete bez nútnosti platiť za tie, ktoré nepotrebujete.
 
Základny model z rady MENU Vám ponúkne skvelý zvuk pre pohodlné počúvanie a obsahuje tiež modernú technológiu minimalizáciu pískania spätnej väzby. Dokáže sa prispôsobiť rôznym posluchovým situáciám, ako sú funkcie, ktoré bežne nájdeme len u modelov vyššej cenovej kategórie.
 
Prispôsobené Vašim potrebám
Pokiaľ by ste chceli lepšie prispôsobenie s tou najlepšou zvukovou kvalitou, potom je jedno z možností pridania viac kanálov. Pokiaľ by ste chceli pridať viac funkcií, ako napríklad náš unikátny tinnitus program alebo našu technológiu pre lepšiu zrozumiteľnosť reči v hlučnom prostredí, môžu byť pridané do Vášho načúvacieho prístroja.
 
Jednoducho požiadate Vášho predajcu - odborníka, aby Vám pomohol nájsť najlepšie riešenie práve pre Vás.
 
Ale nemajte obavy. Už s voliteľnými funkciami alebo bez nich, poskytujú načúvacie prístroje MENU jasný a prirodzený zvuk.
 

Kontakt

WIDEX - SLOVTON Slovakia s.r.o.

Revolučná 19
Bratislava
821 04


tel: 02/4329 4562
tel: 02/4342 5992

mobil: 0944/418 819