TopImage

WidexLink

Aby sme vo Widexe mali istotu, že naše načúvacie prístroje dokážu komunikovať navzájom a tiež že komunikujú s našími televízormi, mobilnými telefónmi a ďalšími ovládačmi, vyvinuli sme svoju vlastnú bezdrôtovú technológiu. Nazvali sme ju WidexLink.

WidexLink je naša vlastná unikátna bezdrôtová technológia.

Na rozdiel od Bluetooth - najbežnejšia bezdrôtová technológia, je WidexLink navrhnutý priamo pre potreby načúvacích prístrojov. Spotrebuje menej energie, je extrémne rýchly a eliminuje viaceré omeškania a výpadky zvuku.

 

Udrží Vás v spojení

Pomocou technológie WidexLink spolu s Vašimi načúvacími prístrojmi neustále komunikujú. Týmto samozrejme nekončí. Naše pomocné zariadenia DEX využívajú WidexLink k prenosu zvuku medzi nimi a načúvacími prístrojmi. Nezáleží vtedy na tom, či sledujete televíziu, počúvate hudbu alebo telefonujete, ste neustále v spojení svetom zvuku.

 

Nerušené sledovanie televízie

Ozvena a omeškanie, ktoré sa vyskytujú u súčasných bezdrôtových zariadení, často znepríjemnujú sledovanie televízie. S použitím nášho zariadenia TV-DEX nezaznamenáte žiadne omeškanie, takže si môžete vychutnať svoj obľúbený program alebo film celkom nerušene. A nie len to. Môžete si dokonca vypnúť mikrofóny svojich načúvacích prístrojov, aby ste neboli rušení ostatnými a mohli si plne vychutnať zvuk prenášaný z televízie priamo do Vašich uší.

Viac o zariadení TV-DEX nájdete tu.

 

Čisté počúvanie telefónu

Všetci vieme, aké je dôležité počuť konverzáciu v telefóne čisto a nerušene. Univerzálne bezdrôtové zariadenie PHONE-DEX vysiela krištálovo čistý zvuk priamo do Vašich načúvacích prístrojov. 

Neuveriteľne jednoducho sa používa – jedine čo musíte urobiť je držať Váš telefón celkom prirodzene. Nepotrebujete žiadny prídavný vysielač ani nemusíte svoje načúvacie prístroje prepínať na indukčnú cievku.

Viac o zariadení M-DEX nájdete tu.
 

Nasledujúce rady načúvacích prístrojov Widex sú založené na tejto bezdrôtovej technológii:
CLEAR440, CLEAR330, CLEAR220, SUPER440 a SUPER220.

 


Kontakt

WIDEX - SLOVTON Slovakia s.r.o.

Revolučná 19
Bratislava
821 04


tel: 02/4329 4562
tel: 02/4342 5992

mobil: 0944/418 819