Ochranné sitká

Ochrana načúvacích prístrojov pred ušným mazom - Widex NanoCare

Widex sa inšpiroval mimoriadnymi samo - čistiacimi vlastnosťami rastliny lotosu a vyvinul systém maximálne odolný proti vlhkosti a prachu. Tento priekopnícky NanoCare systém aktívne bráni prenikaniu nečistôt a vlhkosti do otvoru reproduktoru prístroja a tým udržuje čistý prechod pre zvuk. Pre užívateľa to znamená zlepšenie výkonu, dlhšiu životnosť prístroja a väčšiu spokojnosť s jeho používaním. NanoCare môže byť používaný pre všetky zvukovodové a kanálové načúvacie prístroje Widex.
 

 " Nová technológia povrchovej úpravy vyvinutá priamo Dánskym technologickým inštitútom spočíva v nanaesení veľmi tenkej nano-vrstvy na niektoré diely prístrojov, ktoré tým záskajú celkom nové vlastnosti. Už jedna táto molekulárna vrstva (približne 2mm) zabráňuje vniknutiu kvapaliny a ušného mazu do reproduktora)" Leif Hojslet Christensen, PhD., vedúci Dánskeho technologického inštitútu a spoluvynálezca filtru NanoCare.

Užívatelia načúvacích prístrojov často vedú veľmi aktívny život. Svojou každodennou aktivitou vystavujú svoje prístroje riziku opotrebovania a teda i možnosti poškodenia (vlhkosť, pot, prach). Filter proti mazu NanoCare je však pri ochrane zvukovodových a kanálových načúvacích prístrojov pred ušným mazom, vlhkosťou a prachom tak účinný, že sa pri jeho používaní výrazne zníži potreba ich opráv. A to je naozaj dobrá správa pre všetkých užívateľov načúvacích prístrojov Widex.
Moderná technológia a jednoduché používanie filtrov NanoCare zaisťujú užívateľom v súčasnej dobe najlepšiu dostupnú ochranu proti ušnému mazu, vlhkosti a prachu. Neprepustí vodu - špeciálny povlak NanoCare odpudzuje vodu podobne ako list lotosu a umožňuje neuveriteľnú odolnosť voči vlhkosti. Zaručuje tak dlhodobú ochranu načúvacích prístrojov. Neprepustí ušný maz, jeho oleofóbne vlastnosti zaisťujú zvláštnu odolnosť voči ušnému mazu. NanoCare nemá žiadny negatívny vplyv na výkon prístroja a ľahko sa používa a vymieňa. Môže sa tiež použiť pre všetky typy zvukovodových a kanálových načúvacích prístrojov Widex vybavených naším súčasným filtrom proti mazu CeruStop. Systém NanoCare vyrába výhradne spoločnosť Widex, čo zaručuje neustálu kontrolu jeho kvality.

 

Ochrana proti ušnému mazu je dôležitá súčasť každého zvukovodového načúvacieho prístroja a závesného prístroja s reproduktom vo zvukovode (RIC). Užívateľ by svoj prístroj nikdy nemal používať bez ochranného sitka, a to ani na krátky čas! Až 90% porúch a opráv načúvacích prístrojov priamo či nepriamo súvisí s nedostatočným alebo nesprávnym používaním a nepravidelným vymieňaním ochranných krytov a sitiek.


Kontakt

WIDEX - SLOVTON Slovakia s.r.o.

WIDEX Bratislava
Račianska 77 / B
831 02 Bratislava

WIDEX Banská Bystrica
Kuzmányho 2
Banská Bystrica

WIDEX Košice
Južná trieda 8
040 01 Košice


WIDEX Bratislava
Zákaznícke linky: 02 /4488 1203
0902 / 604 047
Servisná linka: 0945 / 456 597
email : info.ba@widexsound.com

WIDEX Banská Bystrica
048 / 415 1054
0905 / 420 066
email : [email protected]

WIDEX Košice
055 / 625 33 52
0917 /895 062
email : [email protected]