Otoginkutan

Ochrana a starostlivosť o mechanicky namáhanú pokožku.

GinkoCare

GinkoCare je moderná kozmetika s účinnými látkami rastlinného pôvodu zo stromu ,,Ginko biloba“, je určená pre mechanicky často namáhanú pokožku nositeľa načúvacieho prístroja alebo okuliarových rámov. GinkoCare poskytuje starostlivosť a ochranu citlivých miest pokožky pomocou kozmetiky s prírodnými účinnými látkami bez konzervačných látok, farbív a vonných prímesí. GinkoCare upokojuje podráždenú pokožku, znižuje nepríjemné pocity z prítomnosti cudzieho predmetu na pokožke a predchádza nepríjemnému svrbeniu. Každý časom ocení, že GinkoCare podstatne uľahčuje nasadzovanie a odoberanie tvaroviek. Hodí sa aj pre nositeľa okuliarov k ošetreniu otlačených miest. 
 
Pokožka nositeľa načúvacieho prístroja v okolí ucha podlieha v dôsledku kontaktu individuálnou ušnou koncovkou stálemu mechanickému dráždeniu. Rozprávanie, smiech, prežúvanie či prehĺtanie vytvárajú ďalšie trenie. Uzavretie zvukovodu otoplastickým materiálom prerušuje prírodné prevzdušnenie vonkajšieho sluchového kanála, čo môže spôsobiť nepríjemné svrbenie. Môžu nastať aj iné ťažkosti ako napríklad ekzémy, bolestivé otlačené miesta, zápaly a poškodenia pokožky. Pri vzniku týchto zdravotných problémov vyhľadajte odbornú pomoc kožného lekára.
 
Každodenná ušná hygiena je dôležitým predpokladom pre pohodlie nositeľa načúvacieho prístroja. Pre úplnú starostlivosť, ochranu a predchádzanie možným problémom s pokožkou je k dispozícii nová mastička GinkoCare špeciálne pre nositeľov načúvacích prístrojov a okuliarových rámov. Je vhodná aj na dlhodobé používanie. Malé množstvo GinkoCare naneste ráno a večer na problémové oblasti.
 
Viac ako 2/3 opýtaných užívateľov modernej kozmetiky GinkoCare zhodne konštatovali jej jednoznačne pozitívne pôsobenie na ich mechanicky často namáhanú a podráždenú pokožku. Neváhajte a vyskúšajte i Vy modernú kozmetiku GinkoCare.

Kontakt

WIDEX - SLOVTON Slovakia s.r.o.

Revolučná 19
Bratislava
821 04tel: 02/4329 4562
tel: 02/4342 5992

mobil: 0944/418 819
sms: 0911/336 766