GinkoCare

Ochrana a starostlivosť o mechanicky namáhanú pokožku.

GinkoCare

GinkoCare je moderná kozmetika s účinnými látkami rastlinného pôvodu zo stromu ,,Ginko biloba“, je určená pre mechanicky často namáhanú pokožku nositeľa načúvacieho prístroja alebo okuliarových rámov. GinkoCare poskytuje starostlivosť a ochranu citlivých miest pokožky pomocou kozmetiky s prírodnými účinnými látkami bez konzervačných látok, farbív a vonných prímesí. GinkoCare upokojuje podráždenú pokožku, znižuje nepríjemné pocity z prítomnosti cudzieho predmetu na pokožke a predchádza nepríjemnému svrbeniu. Každý časom ocení, že GinkoCare podstatne uľahčuje nasadzovanie a odoberanie tvaroviek. Hodí sa aj pre nositeľa okuliarov k ošetreniu otlačených miest. 
 
Pokožka nositeľa načúvacieho prístroja v okolí ucha podlieha v dôsledku kontaktu individuálnou ušnou koncovkou stálemu mechanickému dráždeniu. Rozprávanie, smiech, prežúvanie či prehĺtanie vytvárajú ďalšie trenie. Uzavretie zvukovodu otoplastickým materiálom prerušuje prírodné prevzdušnenie vonkajšieho sluchového kanála, čo môže spôsobiť nepríjemné svrbenie. Môžu nastať aj iné ťažkosti ako napríklad ekzémy, bolestivé otlačené miesta, zápaly a poškodenia pokožky. Pri vzniku týchto zdravotných problémov vyhľadajte odbornú pomoc kožného lekára.
 
Každodenná ušná hygiena je dôležitým predpokladom pre pohodlie nositeľa načúvacieho prístroja. Pre úplnú starostlivosť, ochranu a predchádzanie možným problémom s pokožkou je k dispozícii nová mastička GinkoCare špeciálne pre nositeľov načúvacích prístrojov a okuliarových rámov. Je vhodná aj na dlhodobé používanie. Malé množstvo GinkoCare naneste ráno a večer na problémové oblasti.
 
Viac ako 2/3 opýtaných užívateľov modernej kozmetiky GinkoCare zhodne konštatovali jej jednoznačne pozitívne pôsobenie na ich mechanicky často namáhanú a podráždenú pokožku. Neváhajte a vyskúšajte i Vy modernú kozmetiku GinkoCare.

Kontakt

WIDEX - SLOVTON Slovakia s.r.o.

WIDEX Bratislava
Račianska 77 / B
831 02 Bratislava

WIDEX Banská Bystrica
Kuzmányho 2
Banská Bystrica

WIDEX Košice
Južná trieda 8
040 01 Košice


WIDEX Bratislava
Zákaznícke linky: 02 /4488 1203
0902 / 604 047
Servisná linka: 0945 / 456 597
email : info.ba@widexsound.com

WIDEX Banská Bystrica
048 / 415 1054
0905 / 420 066
email : [email protected]

WIDEX Košice
055 / 625 33 52
0917 /895 062
email : [email protected]